Hromadné nahrávání fotogalerií – převrat ve správě školních fotoalb

Modul hromadného nahrávaní fotografií ocení učitelé i rodiče. O co se nejvíce zajímají rodiče při rozhovoru s třídní učitelkou či učitelem? Středem zájmu rodičů je jejich dítě a chtějí mít dobrý pocit z toho, že je o jejich děti dobře postaráno. Rodiče přímo prahnou po fotkách vlastních dětí a na webech škol hledají mezi všemi fotkami primárně své děti. Často hodnotí web školy podle toho, zda na něm najdou dostatek fotografií svého školáka při různých činnostech, zda jsou fotky kvalitní a jdou jednoduše načíst a uložit. S modulem pro hromadné nahrávaní fotoalb můžete dát rodičům více.

Některé školní weby dosud nabízejí rodičům jen zlomek školních fotografií. Pedagogové jsou zaneprázdněni výukou a péčí o děti a nestíhají fotoalba včas aktualizovat.

Jak to jen zařídit, abyste fotografie mohli nahrát rychle a netrávili u školního webu zbytečně mnoho času? Nahrávaní fotogalerií lze rychle vyřešit s modulem k hromadnému nahrávání fotografií i-Alba.

Pokud je školní web plný fotografií žáků školy v přiměřené kvalitě, rodiče jsou lépe emočně naladěni, čímž podpoříte ochotu jejich spolupráce se školou, širší zájem o výuku, školní akce či přispění škole. Ať už se jedná o finance, či dobrovolnou pomoc při školních akcích a projektech.

Modul k hromadnému nahrávaní fotogalerií i-Alba lze objednat pouze ke stránkám od nás. Pro stránky Scholastika nabízíme dotovanou cenu tohoto modulu.

Zvýhodněná cena za aktivaci modulu hromadného nahrávání fotografií pro školy ke stránkám Scholastika je 1500 Kč + DPH, měsíční platby od 30 Kč + DPH – dle uchovávaného objemu dat.

Pro ostatní weby je cena aktivace 2000 Kč + DPH, měsíční platby od 50 Kč + DPH.

Více informací o modulu i-Alba naleznete zde.