Kreativní webové stránky pro školy

Kreativní webové stránky pro školyMáte staré webové stránky pro školy? Plní webové stránky Vaší školy informační účel, ale jsou nemoderní a zastaralé? Chtějte od webových stránek pro školu více. Úzká spolupráce pedagogů, rodičů i žáků je velmi důležitá. Podpořte ji novými webovými stránami s hravým a kreativním designem. Chcete zapojit své žáky do společenského a kulturního dění školy? Dejte jim něco navíc, než jen čas, kdy musí sedět v lavicích. Vytvořte webové stránky pro školu i pro ně. Nápaditý barevný design a snadná přehlednost Vašich webových stránek nalákají na www stránky školy žáky i rodiče. S redakčním systémem Velký Web budete moci webové stránky školy snadno a rychle aktualizovat, přidávat aktuální články i fotogalerie školáků.

Dnes je díky internetu možné informovat rodiče snadno o dění ve škole. I když rodiče nevidíte osobně, můžete si nimi být stále v kontaktu v průběhu celého roku přes webové stránky pro školy. Rodiče jistě budou vděčni, když jim dáte možnost vidět jejich děti přímo při vyučování pravidelným přidáváním nových fotogalerií . S dotovaným programem webových stránek pro školy Scholastika je to velmi snadné. Mnoho škol již využilo naší nabídky, která zvýhodňuje vzdělávání dětí pro lepší budoucnost. Zde si můžete webové stránky pro školy objednat .

Chcete své žáky motivovat? Možná Vás mile překvapí, když jim dáte možnost podílet se na webových stránkách pro školu pravidelným umístěním školního časopisu. Podpořte výuku využitím pravidla J.A.Komenského, který preferoval výuku hrou již před mnoha lety. Když dáte žákům možnost ukázat co umí, mnohdy z nich dostanete to nejlepší. Můžete společně vkládat obrázky na webové stránky pro školy při hodinách, kdy se děti učí pracovat na počítači. Webové stránky mohou být nástrojem, s nímž obohatíte výuku a ukážete dětem, že vyučování nemusí být nuda, ale příjemně strávená hodina, při níž se nejen naučí něco nového, ale zažijí i legraci.