Modul Flashbanner

Reklamní bannery jsou jednou z velmi užívaných forem internetové reklamy. Umístěním banneru na stránky MŠ či ZŠ získáte atraktivní vzhled stránek, který můžete kdykoli aktualizovat. Tvář stránek MŠ či ZŠ můžete libovolně měnit a přizpůsobit např. aktuálnímu ročnímu období. Pokud nechcete pokaždé platit za výrobu flashového banneru, je pro Vás vhodnou volbou Administovatelný flash banner. Můžete ho využít na školním webu s redakčním systémem Velký Web. Snadno lze nahráním obrázků, zvolením velikosti banneru a nastavením času zobrazení vytvořit tolik bannerů, kolik jen budete potřebovat. Jak může administrovatelný flash banner vypadat si můžete prohlédnout na www.rdbrezineves.cz.