Školení ovládání stránek Scholastika

Proč je dobré proškolit učitele na ovládání nového webu školy?

Se školením redakčního systému Velký Web se mohou učitelé aktivně zapojit do tvorby a aktualizace webu.

Chcete pro Vaši školu www stránky, na kterých se podílí celý pedagogický sbor? S Velkým Webem postaveném na redakčním systému může mít přístup ke školnímu webu celý personál školy. Doba, kdy weby spravoval pouze jeden webmaster je již minulostí. Dnes je potřeba web stále aktualizovat.

S dotovaným programem pro školy Scholastika Vaše škola získá i slevu na školení redakčního systému.

Naučíme Váš pedagogický sbor ovládat nové www stránky během jednoho školení. Web vaší školy se může rozrůstat a všichni učitelé, případně i žáci školy, mohou obohatit www stránky školy novinkami a fotkami. Různé sekce mohou být viditelné a přístupné jen pro určité uživatele, část školního webu tak mohou ovládat i žáci školy s omezenými přístupy na školní web. Investice do školení je jednorázová, prospěšnost pro Vaši školu však bude trvalá. Vztah mezi školou a rodiči může být více osobní, pokud bude sekci konkrétní třídy spravovat třídní učitel. Rodiče budou mít možnost se dozvědět informace přímo spjaté s jejich dítětem, nikoli jen všeobecné aktuality školy. Informujte rodiče včas o prospěchu dítěte i školních akcích.

Tento kurz obsahuje 2,5 hodinové školení na základní ovládání Velkého webu, každý účastník obdrží certifikát a skripta s obsahem školení.

Cena školení se odvíjí dle počtu účastníků:

1. osoba  = 3100 Kč bez DPH

2. - 5.osoba = každá osoba má 30% slevu, tedy cena je 2160 Kč bez DPH

6. - dvanáctá osoba zdarma

dopravné ( v případě konání školení v prostorách Vaší školy) - 1650 Kč bez DPH

Např. při účasti 6 - 12 osob bude cena školení činit : 1*3100+4*2160+1650 =  16490 Kč bez DPH za celkem 6 - 12 osob.

Objednávám školení na ovládání redakčního systému

Souhlasím s využitím osobních údajů pro účely marketingu: