Bonusy pro školy

Výhody pro školy – v čem se liší naše služby, jaké bonusy nabízíme oproti konkurenci

Tvorbu webu pro školy Vám nabízí stovky různých firem. Rozhodujte se po pečlivém uvážení, nehleďte pouze na cenu, ale také na možnosti, které Vám budoucí web přinese. Na tvorbu www stránek pro školy a školky se specializujeme již několik let. Tvorba webu není pro nás pouze jednorázová záležitost. S našimi klienty jsme i po vytvoření webu neustále v kontaktu. Školám nabízíme komplexní služby a nabídku každý rok rozšiřujeme. Letošní novinkou jsou např. virtuální prohlídky, o které má zájem stále více škol.

Podporujeme vzdělání nejen tím, že tvorba stránek pro školy je u nás zvýhodněna oproti komerční sféře. Školy u nás získají levně celou řadu komplexních služeb, sestávající z grafických prací, možnosti levnějšího školení, seo optimalizace pro vyhledávače, či objednání flashbanneru, který upoutá žáky i ostatní návštěvníky webu na první pohled.

Při školení ovládání www stránek školy Vás seznámíme nejen se základní administrací. Podělíme se s Vámi také o naše zkušenosti a předvedeme Vám,  že práce s redakčním systémem je velmi snadná a rychlá. Bez obav můžete do aktualizace webu zapojit všechny pedagogy. Informujte žáky i  veřejnost, sdělujte novinky a důležité  informace. Školení probíhá dle domluvy v naší kanceláří nebo přímo v budově vaší školy. Naše časová flexibilita je samozřejmostí.

Stránky pro školy mohou být hezké a zároveň velmi praktické. Naplňte web fotografiemi  ze školních akcí, ať všichni vidí, že je Ve vaší škole živo a výuka není nudnou záležitostí.

Do tvorby školního webu můžete zapojit i žáky při hodinách informatiky. Nebojte se zneužití soukromých dat. V administraci si můžete na stránkách školy nastavit parametry k registraci žáků, učitelů či rodičů. Každá registrovaná skupina může mít odlišná práva a citlivá data tak zůstanou skryta před zraky veřejnosti. Jděte s dobou a propojte svůj školní web s facebookem, čímž jistě potěšíte zejména žáky. Váš web nabízí mnoho možností. Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům a nechejte se inspirovat. Pište, čtěte, foťte a komunikujte, sdílejte data. Nespokojte se s průměrným webem. Ukážeme Vám, jak z webu vytěžit co nejvíce.

Bonusy pro školy zdarma

Zdarma k našemu webu získáte základní optimalizaci, webhosting, technickou podporu zahrnující pravidelné aktualizace, aby byl váš školní web dobře viditelný ve všech nových verzích internetových prohlížečů.

Dalším bonusem pro školy je pravidelné pořádání soutěží o zajímavé ceny. Naše klienty také pravidelně obesíláme emailovou poštou, informujeme  školy  o aktuálních trendech, novinkách a možnostech, jak získat pro školu více financí.

Komplexní služby pro školy za zvýhodněné ceny

S přípravou školních akcí Vám rádi pomůžeme grafickým návrhem letáků a pozvánek, včetně tisků a doručení přímo do vaší školy. Můžete si u nás objednat výrobu razítek, vizitek či reprezentativního školního loga. Na školní akci též můžete upozornit pomocí bloku zobrazení v pravém sloupci webu.

Usnadníme Vám komunikaci s rodiči. K tomuto účelu jsem pro školy připravili nástroj Directmail, sloužící k hromadnému rozesílání emailů rodičům nebo žákům školy. Máte vždy dokonalý přehled, na kolik adres byla pošta skutečně doručena. Mnoho našich klientů používá grafickou šablonu pro Directmail, která šetří  čas a budí reprezentativní dojem.

Vaše problémy řešíme neodkladně. Technická podpora pro www stránky škol je k dispozici každý den, od 8 do 16 hodin. Záleží nám na kvalitě vzdělání našich dětí.