Modul i-Kalendář

Modul i-Kalendář na stránky Scholastika

Modul i-Kalendář na stránky ScholastikaModul i-Kalendář je praktická pomůcka usnadňující plánování, správu a přípravu akcí online na webu.
Modul i-Kalendář má velmi široké využití. V administraci i-Kalendáře lze vytvářet nové kalendáře a události, kalendáře upravovat, zobrazovat přehledy a detaily kalendářů.

i-Kalendář je možný používat ve dvou režimech
- i-Kalendář veřejný - (přístupný všem) - vhodný k plánování školních akcí, výletů, soutěží apod.
- i-Kalendář neveřejný – (viditelný pouze pro vybranou skupinu uživatelů).

Využití modulu i-Kalendář
I-Kalendář se hodí pro stránky škol a školek např. k plánování třídních schůzek, školních akcí a výletů.
Neveřejný interní  i-Kalendář je vhodný pro plánování školské rady, zasedání a schůze učitelského sboru k plánování a organizaci osobních úkolů, úkolů pro podřízené pedagogické pracovníky, nebo provozní pracovníky školy apod.

Cena za aktivaci i-Kalendáře
Zvýhodněná cena za aktivaci modulu i-Kalendář pro školy a školky je 1900 Kč bez DPH.

Základní nastavení i-Kalendáře, rychle a jednoduše

Při aktivaci modulu Vám založíme i-Kalendář a postaráme se o základní nastavení.

Jak kalendář upravovat? Stačí když se přihlásíte do administrace, kliknete na tlačítko Nová událost, vyplníte kolonky Období (datum událost), Název a Popis. Jednoduše, snadno a rychle.

Kalendář je také možné provázat se stránkou aktualit a novinek, na níž pravidelně přidáváte akce. Jediné co budete muset udělat navíc oproti stávajícímu přidávání článků s aktualitami, je vyplnění datumu u článku.

Pokud budete mít zájem u tuto funkci, nastavíme vám vše potřebné při aktivaci modulu. Jestliže budete chtít odkazovat na tuto stránku, vyplňte si u nové události také kolonku url s odkazem na stránku aktualit.

Mám zájem o modul i-Kalendář na stránky Scholastika

Název a adresa školy:*
Jméno a příjmení:*
Telefon:*
chci vyzkoušet i-Kalendář na demo zkušební verzi:

Přínos modulu i-Kalendář pro školy

Modul i-Kalendář jsme vyvinuli zejména pro aktivní školy, které často pořádají společenské a vzdělávací akce, jimiž obohacují kulturní život žáků i veřejnosti.
Modul i-Kalendář je jedním z modulů, jejímž úkolem je usnadnit správu školních stránek.
Posláním modulu je časová úspora při administraci školních stránek, zpřehlednění školních akcí a novinek.
Výhody i-Kalendáře:
- časová úspora při administraci školních stránek
- přehledná správa novinek a aktualit
- lepší orientace rodičů a žáků ve školních akcích a projektech, časový harmonogram
- možnost upozornit na třídní schůzky, školní výlety
- možnost evidence osobních úkolů, úkolů pro podřízené pedagogické pracovníky
- každá třída může mít svůj vlastní i-Kalendář
- možnost nastavit jeden centrální i-Kalendář a nezávislé kalendáře pro jednotlivé třídy – kalendáře se mnohou vzájemně prolínat, některé z nich mohou být neveřejné

I-Kalendář lze využít několika způsoby. Pokud trpíte nedostatkem času, postačí Vám založit jeden centrální kalendář pro celou školu.
Přidání nové události do kalendáře je pak otázkou cca jedné minuty. Stačí vyplnit název události, datum, případně kratičký popisek.