Realizované webové stránky pro školy

Web umožňuje hromadné nahrávání animací, vkládání jídelníčků atd.

Web umožňuje hromadné nahrávání forografií a kalendář.

Web má odlišný vzhled záhlaví pro jednotlivé části školy.

Mgr. Rostislav Koc, ředitel ZŠ a MŠ Únanov

,,V době, kdy jsme chtěli při tvorbě našich webových stránek přejít na redakční systém, nás velmi zaujala právě nabídka firmy ALS-EURO. Domluvili jsme si schůzku s manželi Balkovými a bylo rozhodnuto. Musím říci, že jejich přístup a jednání bylo naprosto profesionální a trvá do dnešního dne, kdy jsme již web spustili a postupně jej zdokonalujeme. Vždy byli ochotní řešit naše přání a požadavky, a když jsme si byli v něčem nejistí, poradili nebo přímo pomohli. Za dobu, co pracuji v pozici ředitele školy, jsem se s takovýmto přístupem setkal opravdu jen ojediněle. Věřím, že bude tato výborná spolupráce pokračovat i nadále a firmu ALS-EURO doporučuji všem dalším zájemcům."

Mgr. Jan Holas ředitel ZŠ Soběslav, Komenského 20

„Firma ALS - Euro, se kterou jsme se pustili do tvorby našich nových webových stránek splnila naše očekávání.
Jakékoli naše přání nebylo dopředu zavrhnuto, naopak pracovníci firmy se snažili udělat vše pro splnění našich představ.
Byli jsme překvapeni i vlastní iniciativou pracovníků firmy, kteří nečekali pouze na naše požadavky.
Firmu ALS - Euro můžeme doporučit.“

Logo - vytvořeno dle návrhu klienta

Eva Frančeová, školní správce webu ZŠP a ZŠS Lužiny

,,Nabídka firmy ALS-Euro s.r.o. pro naši školu byla velmi zajímavá a splnila zcela naše požadavky. Administrace webové stránky poskytuje příjemné prostředí pro aktualizaci mnoha sekcí. Administrátor webové stránky se servisem firmy vždy nalezne ideální řešení pro další svou práci a profesionální přístup firmy ALS-Euro s.r.o. je stále přítomný. Nebojíme se mít webovou stránku u firmy ALS-Euro s.r.o.."

Mgr. Hynek Radouš, zástupce ředitele ZŠ Týnec nad Labem

,,Zpočátku jsme měli problém s termínem vytvoření webových stránek. Následně se vše podařilo vyřešit tak, aby stránky byly spuštěny. Velice příjemně nás překvapil návrh grafika, měli jsme požadavek na zachování originálního designu původních stránek. S funkčností a administrací stránek jsme spokojeni. K obchodním zástupcům a technické podpoře máme zatím jen slova chvály. V současnosti bych potřeboval ještě vyřešit jednu technickou záležitost ohledně ialb."

Mgr. Martin Švanda, ZŠ v Jemnici

Největší pozitiva spatřujeme zejména v těchto oblastech spolupráce:

- akceptace našich požadavků ohledně grafického zpracování
- velmi přívětivé prostředí pro administraci
- dosud stoprocentní funkčnost
- možnost vkládat hromadně fotogalerie
- ochotu, aktivní přístup při řešení našich požadavků a dotazů

Mgr. Tereza Martínková, ředitelka školy ZŠ nám. Curieových

Zhodnocení spolupráce s firmou ALS-Euro, s.r.o.
Školní rok 2013/2014 jsme hodlali začít s novými webovými stránkami a hledali jsme firmu, která nám umožní realizovat naše představy. Jedním z kritérií výběru spolupracovníků byla cenová nabídka, technická podpora při realizaci a snadné uživatelské prostředí.

Zhruba po měsíční spolupráci zpětně oceňujeme:
•    Osobní návštěvu zástupců firmy a představení všech možností realizace webu
•    E-mailovou komunikaci s jasně definovanými postupy
•    Kvalitně zpracované návrhy loga i grafických návrhů webových stránek
•    Rychlé zapracování připomínek do výsledné podoby webu
•    Velmi dobře vysvětlené postupy při zvládnutí speciálního uživatelského rozhraní
•    Stálou technickou podporu i po spuštění webové aplikace
•    Profesionálně vedenou komunikaci všech zástupců firmy

Andrea Koubíková, internetové stránky ZŠ Mochov

Vážená paní inženýrko Procházková,
webové stránky naší školy jsou již dva měsíce v provozu a slyším na ně samé kladné ohlasy.
Touto cestou bych chtěla poděkovat všem zaměstnancům společnosti ALS-Euro.s.r.o, kteří se na vývoji stránek podíleli.
Ale hlavní můj dík patří Vám za vstřícné jednání, ochotu a trpělivost při plnění a konečné úpravě stránek.
Děkuji moc. Pěkný den.
Andrea Koubíková

Základní škola Černošice, okres Praha-západ

Zdeněk Moucha, ředitel základní školy ZŠ Černošice

,,Již více jak rok spolupracuji s firmou  ALS – Euro,s.r.o. Naše spolupráce je příkladná. Uvedená firma je spolehlivá a schopná reagovat na každý podnět, který ji zadáme. Ochota a profesionalita je patrná z každého kroku. Má i vlastní invenci. Doporučuji ji ke spolupráci."

logo ZŠ Vokovice

Lucie Kuchťáková, internetové stránky ZŠ Vokovice

"S profesionálním přístupem firmy ALS-Euro s.r.o jsem byla ve fázi příprav a samotné realizace velice spokojená. Velice si vážím jejich příjemné spolupráce s celým týmem naší školy. Byli nám ochotni pomoci a odpovědět všechny dotazy, týkající se administrace, redakčního systému a ostatních náležitostí. Provedli nás od samého začátku, až po velice zdařilé webové stránky, které si dokážeme sami ovládat, doplňovat a upravovat. Z webových stránek má celý tým velkou radost a v neposlední řadě rodiče i samotní žáci naší školy. Moc děkuji celému týmu za velice zdařilou a profesionálně odvedenou práci."

Vyšší odborná škola ekonomicko - právní, s.r.o.

Nový design

Původní design

Reference - stránky pro mateřské školy

akce-objednat-3

Loga vytvořená pro školy

Hromadné nahrávání fotogalerií – převrat ve správě školních fotoalb
Modul hromadného nahrávaní fotografií ocení učitelé i rodiče. O co se >>

MODULY ZA ZVÝHODNĚNÉ CENY

Administrovatelný flash banner

Využijte akční nabídku slevy na modul Flash Banner do stránek. Aktivační poplatek 500Kč.

Modul správa studentů

Využijte nabídku zvýhodněné ceny aktivačního poplatku ve výši 1500 Kč bez DPH.

Directmail

Využijte zvýhodněné nabídky skvělého nástroje na obesílání rodičů, modulu Directmail.