Nástroj na hromadné obesílání rodičů

Modul Directmail přímo do emailových schránek rodičů:

-chcete jednou a provždy předejít výmluvám o pozdním předání informaci?

- potřebujete více zapojit rodiče do aktivit základní školy ?

- uvítáte jednoduchý nástroj pro hromadné rozeslání instrukcí o chystaném výletu, plánovaných akcích nebo prostě jen rodiče informovat o dění na škole ?

- líbilo by se Vám být vždy s informovaností rodičů o krok napřed?

Využijte modul Directmail pro stránky školy

Modul, který umožňuje jednoduché sestavení emailu přímo v redakčním systému Velký Web, se snadným ovládáním k hromadnému rozeslání emailů a zároveň i se zpětnou kontrolou čtenosti odeslaných emailů.

S dotovanou cenou pro základní školy, aktivace 1000 Kč bez DPH, 30 Kč měsíčně bez DPH, do 1GB přenesených dat měsíčně.

VARIANTY A CENY - aktivace i paušální platby jsou zvýhodněné oproti komerčním webům

Aktivace modulu pro školky - 1000 Kč + DPH.

Měsíční platby za přenesení dat:
Platba za přenesený objem dat - 1GB  -
30 Kč/měs.
Platba za přenesený objem dat - 2,5 GB  -
70 Kč/měs.
Platba za přenesený objem dat - 5,5 GB -
140 Kč/měs.

stranka-objednat-modul-directmail-38

Podpora komunikace mezi školkou a rodiči - co přinese?

Ve výchově dětí hraje největší roli rodina a také školka nebo škola, kterou děti navštěvují. Ideální je, když je rodina a škola v souladu a vzájemně se podporují. K tomu je důležitá komunikace, na níž ovšem není v uspěchané době mnoho času. Rodiče zůstávají dlouho v práci a své děti si vyzvedávají ze školy často až za tmy.

Kvalitní školní webové stránky s modulem pro obesílání rodičů mohou výrazně usnadnit komunikaci mezi školou a rodinou, rodiče budou včas informováni o akcích pořádaných školou a mohou se tak lépe připravovat na pořádané akce a být také lépe a kvalitněji informovaní o dění na škole.

K úspoře času při obesílání novinek rodičům přispěje naše služba Directmail, což je hromadné odesílání zpráv na mnoho mailových adres najednou. Podpořte spolupráci školy a rodiny. Podpora komunikace s rodinou přinese přátelskou atmosféru mezi rodiči a učitelkami, vše budete řešit snáz, což prospěje nejen dětem. Pomocí webových stránek školy mohou rodiče snadno omluvit dítě z výuky, zíkat důležité informace ohledně plateb, sdílet zážitky a každodenní dění ve škole spolu se svými dětmi a v neposlední řadě i získávat přesnější informace o potřebách základní školy, ze kterých pak mohou vyplynout i různorodé možnosti sponzoringu, ať už finanční či prezenční.