Login

2) Příspěvek místních podnikatelů a organizací

2) Příspěvek místních podnikatelů a organizací

Mnohé firmy mají velké zisky a čas od času se rozhodnou podpořit dobrou věc. Pokud je škola aktivní a informuje rodiče pomocí www stránek o plánovaných akcích a společenských událostech pořádaných školou, rodiče dětí vlastnící firmy s velkým obratem rádi přispějí škole v podobě finančních příspěvků nebo sponzorských darů. Můžete získat například školní pomůcky pro žáky, čímž se ušetří prostředky, které je možné využít pro jiné účely, např. na provoz www stránek. Organizace a spolky zabývající se kulturní činností také často přispívají do kasičky školy. Jen je třeba dát o škole vědět webovými stránkami. V naší firmě si můžete objednat také grafické návrhy letáků včetně jejich vytištění.

Tím, že se škola dostane do širokého povědomí místních občanů a ukáže veřejnosti své aktivity, může získat finanční i věcné dary. Je mnoho lidí, kteří mají ke školství kladný vztah a rádi přispějí. I drobné finanční částky od rodičů v podobě dobrovolného příspěvku do kasičky nejsou zanedbatelné. Při velkém množství přispívajících se finance nastřádají a utvoří vyšší obnos, za který může škola nakoupit nové vybavení.

Zpět na hlavní výpis

NOVÝ ZÁKON O PŘÍSTUPNOSTI - DŮLEŽITÉ !!!

Objednávka verze webu s podporou zákona o přístupnosti

Objednávka verze webu s podporou zákona o přístupnosti intenetových stránek a mobilních zařízení č. 99/2019 Sb

Přihlaste se k odběru novinek školám

obrázek

DOTOVANÉ STRÁNKY PRO ZŠ A SŠ:

Vyzkoušejte DEMO verzi www stránek pro školy zdarma

obrázek

MŠ - dotované stránky pro školky

Právě připravujeme - prosinec 2017 / leden 2018
- internetové stránky skolka-jablicko.cz
- tvorba razítek, tisky, loga
- tvorba vizitek a bannerů


Partnerské odkazy:

Překlady do němčiny

Potřebujete opravdu kvalitní překlady do němčiny? Nabízím své profesionální služby. Spolupracuji s německými rodilými mlučími - profesionálními překladateli. Na poptávku odpovídám zpravidla do 60. minut. Nabízím Vám individuální přístup a své zkušenosti.

HOME weby, stránky pro školy
Příhlášení k odběru novinek
Modul kalendářVYZKOUŠEJTE MODUL
i-KALENDÁŘ:

- ruční zadávání
- automtaické zobrazení událostí
- malý i velký vzhled
Internetové stránky s aktivním přístupem ke vzdělávání. Projekt Scholastika umožňuje školám v České republice mít interaktivní webové stránky s redakčním systémem a on-line podporou za DOTOVANÉ ceny, navíc splňující nový zákon 99/2019 Sb. o přístupnosti webových stránek pro zdravotně postižené a zobrazení na mobilech.

Created by © 2019 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek