Jednorázové zábavní a kulturní akce

Velmi oblíbené mezi mnoha školami je pořádání školních akcí, na než jsou zváni žáci, rodiče, ale i široká veřejnost. Škola dá vědět o svých plánovaných aktivitách pomocí sekce Aktuality na svých webových stránkách. Aktuality lze šířit i pomocí stránek obce, případně vyvěšením reklamních letáků (grafické zpracování letáků i tisk potřebného množství si můžete objednat u nás pomocí poptávkového formuláře nebo kalkulátoru tisku online).

Akce školy bývají většinou provázané s aktuálním děním v průběhu celého roku. Např.vítání prvňáčků, drakiáda, mikulášská či vánoční besídka, výročí založení školy, den otevřených dveří, velikonoční slavnost, vítání jara, den dětí či rozloučení před prázdninami. Pravidelné plánování akcí např. jednou měsíčně může škole vydělat finance na internetové stránky pomocí sponzorských darů z nepovinného vstupného. Žáci školy se mohou podílet na výdělku školy tvorbou dekorativních předmětů v hodinách výtvarné výchovy či družině. Tyto předměty lze prodávat za symbolické ceny, z nichž má škola další příjem.

NOVÝ ZÁKON O PŘÍSTUPNOSTI - DŮLEŽITÉ !!!

Objednávka verze webu s podporou zákona o přístupnosti

Objednávka verze webu s podporou zákona o přístupnosti intenetových stránek a mobilních zařízení č. 99/2019 Sb

Modul kalendářVYZKOUŠEJTE MODUL
i-KALENDÁŘ:

- ruční zadávání
- automtaické zobrazení událostí
- malý i velký vzhled
Internetové stránky s aktivním přístupem ke vzdělávání. Projekt Scholastika umožňuje školám v České republice mít interaktivní webové stránky s redakčním systémem a on-line podporou za DOTOVANÉ ceny, navíc splňující nový zákon 99/2019 Sb. o přístupnosti webových stránek pro zdravotně postižené a zobrazení na mobilech.

Created by © 2019 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek