Login

Virtuální prohlídka v praxi

Virtuální prohlídka v praxi

Virtuální prohlídku umístíme na vaše stránky do sekce virtuální prohlídka. Kromě možnosti prohlížet si jednotlivé místnosti školy z vašeho webu, získáte také místo pro prezentaci školy na partnerských stránkách. Škola zde bude představena formou krátkého textu, který lze doplnit několika obrázky na úvod. Poté si můžete rozkliknout přímo virtuální prohlídku vaší školy. Pro snadné vyhledávání virtuálních prohlídek všech škol jsou tyto stránky vybaveny interaktivní mapou.

Mnoho škol ještě virtuální prohlídku na vlastních stránkách nemá. Investice do virtuální prohlídky se jim často jeví jako zbytečná. Šetřením na nesprávném místě však pro školu více financí nezískáte. Aktivní školy, které využijí všech prostředků k prezentaci školy a získání příznivců vidí ve virtuální prohlídce jednu z možností, která jim pomůže finance získat. Je třeba hledět do budoucna. Pro začátek si můžete objednat nejlevnější variantu virtuální prohlídky v podobě malého balíčku za 4000Kč. U velkého balíčku naopak získáte výhodu v podobě dopravy zdarma.

Zpět na hlavní výpis

NOVÝ ZÁKON O PŘÍSTUPNOSTI - DŮLEŽITÉ !!!

Objednávka verze webu s podporou zákona o přístupnosti

Objednávka verze webu s podporou zákona o přístupnosti intenetových stránek a mobilních zařízení č. 99/2019 Sb

Přihlaste se k odběru novinek školám

obrázek

DOTOVANÉ STRÁNKY PRO ZŠ A SŠ:

Vyzkoušejte DEMO verzi www stránek pro školy zdarma

obrázek

MŠ - dotované stránky pro školky

Právě připravujeme - prosinec 2017 / leden 2018
- internetové stránky skolka-jablicko.cz
- tvorba razítek, tisky, loga
- tvorba vizitek a bannerů


Partnerské odkazy:

Překlady do němčiny

Potřebujete opravdu kvalitní překlady do němčiny? Nabízím své profesionální služby. Spolupracuji s německými rodilými mlučími - profesionálními překladateli. Na poptávku odpovídám zpravidla do 60. minut. Nabízím Vám individuální přístup a své zkušenosti.

HOME weby, stránky pro školy
Příhlášení k odběru novinek
Modul kalendářVYZKOUŠEJTE MODUL
i-KALENDÁŘ:

- ruční zadávání
- automtaické zobrazení událostí
- malý i velký vzhled
Internetové stránky s aktivním přístupem ke vzdělávání. Projekt Scholastika umožňuje školám v České republice mít interaktivní webové stránky s redakčním systémem a on-line podporou za DOTOVANÉ ceny, navíc splňující novou směrnici zákona 99/2019 o přístupnosti webových stránek pro zdravotně postižené a zobrazení na mobilech.

Created by © 2019 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek