Webové stránky pro školy s možností DEMO verze k vyzkoušení

Demo pro školy zdarma - vyzkoušejte si web než si objednáte www stránky

Demo verze stránek pro školy zdarma je připravena pro vaši školu již nyní. Nekupujte zajíce v pytli a vyzkoušejte si nový web školy dopředu, ať víte, do čeho jdete.

Pro základní i mateřské školy nabízíme mnoho výhod. Největším bonusem je program Scholastika, což je dotovaná verze www stránek. Objednejte si nezávazně demo zdarma a zkuste si snadné ovládání redakčního systému www stránek školy. Se scholastikou získáte mnoho slev na tvorbu i chod www stránek školy. K demu zdarma získáte automaticky přihlašovací přístup, stáváte se administrátorem webu s možností vkládat texty, obrázky či jiná data.

Jednoduchý redakční systém umožňuje vkládání dat mnoha uživatelům pod různým přístupovým heslem. Každý z uživatelů může přispět. Nechejte vyzkoušet demo zdarma co nejvíce uživatelům z řad pedagogů a zjistíte, že snadná ovladatelnost školních stránek s okamžitou možností aktualizace dat na školním webu si získá řadu z nich.

Stránky školy tak nemusí být dílem jednotlivce, ale celého týmu pedagogů.

Pro aktivaci DEMO verze školních stránek s redakčním systémem Velký Web nás kontaktujte

Kontaktní osoba:*
Název Vaší skoly:*
Telefon:*