logotyp
Login

Hromadné nahrávání fotogalerií – převrat ve správě školních fotoalb

Hromadné nahrávání fotogalerií – převrat ve správě školních fotoalb

Modul hromadného nahrávaní fotografií ocení učitelé i rodiče. O co se nejvíce zajímají rodiče při rozhovoru s třídní učitelkou či učitelem? Středem zájmu rodičů je jejich dítě a chtějí mít dobrý pocit z toho, že je o jejich děti dobře postaráno. Rodiče přímo prahnou po fotkách vlastních dětí a na webech škol hledají mezi všemi fotkami primárně své děti. Často hodnotí web školy podle toho, zda na něm najdou dostatek fotografií svého školáka při různých činnostech, zda jsou fotky kvalitní a jdou jednoduše načíst a uložit. S modulem pro hromadné nahrávaní fotoalb můžete dát rodičům více.

Některé školní weby dosud nabízejí rodičům jen zlomek školních fotografií. Pedagogové jsou zaneprázdněni výukou a péčí o děti a nestíhají fotoalba včas aktualizovat.

Jak to jen zařídit, abyste fotografie mohli nahrát rychle a netrávili u školního webu zbytečně mnoho času? Nahrávaní fotogalerií lze rychle vyřešit s modulem k hromadnému nahrávání fotografií i-Alba.

Pokud je školní web plný fotografií žáků školy v přiměřené kvalitě, rodiče jsou lépe emočně naladěni, čímž podpoříte ochotu jejich spolupráce se školou, širší zájem o výuku, školní akce či přispění škole. Ať už se jedná o finance, či dobrovolnou pomoc při školních akcích a projektech.


Modul k hromadnému nahrávaní fotogalerií i-Alba lze objednat pouze ke stránkám od nás. Pro stránky Scholastika nabízíme dotovanou cenu tohoto modulu.

Zvýhodněná cena za aktivaci modulu hromadného nahrávání fotografií pro školy ke stránkám Scholastika je 1650 Kč + DPH, měsíční platby od 35 Kč + DPH – dle uchovávaného objemu dat.

Pro ostatní weby je cena aktivace 2200 Kč + DPH, měsíční platby od 55 Kč + DPH.

Více informací o modulu i-Alba naleznete zde.

Zpět na hlavní výpis

WEBOVÉ STRÁNKY PRO SVOBODNOU SPRÁVUBoleslavská 1905/7
130 00 Praha 3 - Vinohrady
Tel. +420 246 033 276 - 7
E-mail: obchod@als.cz
Zastoupení - Středočeský kraj, Jihočeský Kraj, Jihomoravský kraj, Severní Čechy
Školní web, který splňuje:
- aktivní přístup
- přívětivost ovládání
- přístupnost webových stránek, responzivita
- cookies
- chytrý kalendář
- design podle Vašeho přání
- nízká cena
- omezení správy na vybrané sekce
- zaheslovaný přístup
- jazykové mutace
HOME weby, stránky pro školy, webové stránky pro zš, mš, web v ukrajinštině pro školy
Dotované www stránky pro školy s aktivním přístupem ke vzdělávání.
Projekt Scholastika umožňuje školám v ČR mít interaktivní webové stránky s redakčním systémem a on-line podporou za DOTOVANÉ ceny, navíc splňující  zákon 99/2019 Sb. o přístupnosti webových stránek pro zdravotně postižené a zobrazení na mobilech.


UKRAJINSKÁ jazyková mutace stránek školy
Možnost zřízení ukrajinské verze webu školy pro rodiče a žáky z Ukrajiny.  Stránky pro školy a školky v ukrajinštině. Zvolte si sekce k prezentaci v ukrajinštině (např. Aktuality, Formuláře, Povinně publikované informace, Studijní materiály). Snadné přepínání mezi českou a ukrajinskou verzí pomocí symbolu vlajky v záhlaví. Možnost zřídit oddělený přístup do redakčního systému ukrajinské jazykové mutace vybraným osobám. Vytvoření ukrajinské jazykové mutace ke stávajícím stránkám Scholastika je v rámci podpory vzdělávání ZDARMA, provoz jazykové mutace 66 Kč bez DPH/měs. při platbě ročně.Created by © 2019 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek