logotyp
Login

Webové stránky pro školy s možností DEMO verze k vyzkoušení

Demo pro školy zdarma - vyzkoušejte si web než si objednáte www stránky

Demo pro školy zdarma - vyzkoušejte si web než si objednáte www stránky

Demo verze stránek pro školy zdarma je připravena pro vaši školu již nyní. Nekupujte zajíce v pytli a vyzkoušejte si nový web školy dopředu, ať víte, do čeho jdete.

Pro základní i mateřské školy nabízíme mnoho výhod. Největším bonusem je program Scholastika, což je dotovaná verze www stránek. Objednejte si nezávazně demo zdarma a zkuste si snadné ovládání redakčního systému www stránek školy. Se scholastikou získáte mnoho slev na tvorbu i chod www stránek školy. K demu zdarma získáte automaticky přihlašovací přístup, stáváte se administrátorem webu s možností vkládat texty, obrázky či jiná data.

Jednoduchý redakční systém umožňuje vkládání dat mnoha uživatelům pod různým přístupovým heslem. Každý z uživatelů může přispět. Nechejte vyzkoušet demo zdarma co nejvíce uživatelům z řad pedagogů a zjistíte, že snadná ovladatelnost školních stránek s okamžitou možností aktualizace dat na školním webu si získá řadu z nich.

Stránky školy tak nemusí být dílem jednotlivce, ale celého týmu pedagogů.


Pro aktivaci DEMO verze školních stránek s redakčním systémem Velký Web nás kontaktujte

*
*
*
*
 Souhlasím s využitím osobních údajů pro účely marketingu:
WEBOVÉ STRÁNKY PRO SVOBODNOU SPRÁVUBoleslavská 1905/7
130 00 Praha 3 - Vinohrady
Tel. +420 246 033 276 - 7
E-mail: obchod@als.cz
Zastoupení - Středočeský kraj, Jihočeský Kraj, Jihomoravský kraj, Severní Čechy
Školní web, který splňuje:
- aktivní přístup
- přívětivost ovládání
- přístupnost webových stránek, responzivita
- cookies
- chytrý kalendář
- design podle Vašeho přání
- nízká cena
- omezení správy na vybrané sekce
- zaheslovaný přístup
- jazykové mutace
HOME weby, stránky pro školy, webové stránky pro zš, mš, web v ukrajinštině pro školy
Dotované www stránky pro školy s aktivním přístupem ke vzdělávání.
Projekt Scholastika umožňuje školám v ČR mít interaktivní webové stránky s redakčním systémem a on-line podporou za DOTOVANÉ ceny, navíc splňující  zákon 99/2019 Sb. o přístupnosti webových stránek pro zdravotně postižené a zobrazení na mobilech.


UKRAJINSKÁ jazyková mutace stránek školy
Možnost zřízení ukrajinské verze webu školy pro rodiče a žáky z Ukrajiny.  Stránky pro školy a školky v ukrajinštině. Zvolte si sekce k prezentaci v ukrajinštině (např. Aktuality, Formuláře, Povinně publikované informace, Studijní materiály). Snadné přepínání mezi českou a ukrajinskou verzí pomocí symbolu vlajky v záhlaví. Možnost zřídit oddělený přístup do redakčního systému ukrajinské jazykové mutace vybraným osobám. Vytvoření ukrajinské jazykové mutace ke stávajícím stránkám Scholastika je v rámci podpory vzdělávání ZDARMA, provoz jazykové mutace 66 Kč bez DPH/měs. při platbě ročně.Created by © 2019 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek