logotyp
Login

Kreativní webové stránky pro školy

Kreativní webové stránky pro školyMáte staré webové stránky pro školy? Plní webové stránky Vaší školy informační účel, ale jsou nemoderní a zastaralé? Chtějte od webových stránek pro školu více. Úzká spolupráce pedagogů, rodičů i žáků je velmi důležitá. Podpořte ji novými webovými stránami s hravým a kreativním designem. Chcete zapojit své žáky do společenského a kulturního dění školy? Dejte jim něco navíc, než jen čas, kdy musí sedět v lavicích. Vytvořte webové stránky pro školu i pro ně. Nápaditý barevný design a snadná přehlednost Vašich webových stránek nalákají na www stránky školy žáky i rodiče. S redakčním systémem Velký Web budete moci webové stránky školy snadno a rychle aktualizovat, přidávat aktuální články i fotogalerie školáků.

Dnes je díky internetu možné informovat rodiče snadno o dění ve škole. I když rodiče nevidíte osobně, můžete si nimi být stále v kontaktu v průběhu celého roku přes webové stránky pro školy. Rodiče jistě budou vděčni, když jim dáte možnost vidět jejich děti přímo při vyučování pravidelným přidáváním nových fotogalerií . S dotovaným programem webových stránek pro školy Scholastika je to velmi snadné. Mnoho škol již využilo naší nabídky, která zvýhodňuje vzdělávání dětí pro lepší budoucnost. Zde si můžete webové stránky pro školy objednat .

Chcete své žáky motivovat? Možná Vás mile překvapí, když jim dáte možnost podílet se na webových stránkách pro školu pravidelným umístěním školního časopisu. Podpořte výuku využitím pravidla J.A.Komenského, který preferoval výuku hrou již před mnoha lety. Když dáte žákům možnost ukázat co umí, mnohdy z nich dostanete to nejlepší. Můžete společně vkládat obrázky na webové stránky pro školy při hodinách, kdy se děti učí pracovat na počítači. Webové stránky mohou být nástrojem, s nímž obohatíte výuku a ukážete dětem, že vyučování nemusí být nuda, ale příjemně strávená hodina, při níž se nejen naučí něco nového, ale zažijí i legraci.

Zpět na hlavní výpis

Aktuality k začleňování ukrajinských dětí do škol a školek
Školy budou moci navýšit své kapacity kvůli dětem uprchlíků z Ukrajiny. Starat se o ně budou moci do konce letošního >>


Ukrajinská jazyková verze stránek školy / školky
Umožněte ukrajinským rodičům získat základní školní informace v ukrajinštině pomocí ukrajinské jazykové mutace školních >>


MODULY ZA ZVÝHODNĚNÉ CENY

Modul správa studentů

Využijte nabídku zvýhodněné ceny aktivačního poplatku ve výši 1650 Kč bez DPH.
WEBOVÉ STRÁNKY PRO SVOBODNOU SPRÁVUBoleslavská 1905/7
130 00 Praha 3 - Vinohrady
Tel. +420 246 033 276 - 7
E-mail: obchod@als.cz
Zastoupení - Středočeský kraj, Jihočeský Kraj, Jihomoravský kraj, Severní Čechy
Školní web, který splňuje:
- aktivní přístup
- přívětivost ovládání
- přístupnost webových stránek, responzivita
- cookies
- chytrý kalendář
- design podle Vašeho přání
- nízká cena
- omezení správy na vybrané sekce
- zaheslovaný přístup
- jazykové mutace
HOME weby, stránky pro školy, webové stránky pro zš, mš, web v ukrajinštině pro školy
Dotované www stránky pro školy s aktivním přístupem ke vzdělávání.
Projekt Scholastika umožňuje školám v ČR mít interaktivní webové stránky s redakčním systémem a on-line podporou za DOTOVANÉ ceny, navíc splňující  zákon 99/2019 Sb. o přístupnosti webových stránek pro zdravotně postižené a zobrazení na mobilech.


UKRAJINSKÁ jazyková mutace stránek školy
Možnost zřízení ukrajinské verze webu školy pro rodiče a žáky z Ukrajiny.  Stránky pro školy a školky v ukrajinštině. Zvolte si sekce k prezentaci v ukrajinštině (např. Aktuality, Formuláře, Povinně publikované informace, Studijní materiály). Snadné přepínání mezi českou a ukrajinskou verzí pomocí symbolu vlajky v záhlaví. Možnost zřídit oddělený přístup do redakčního systému ukrajinské jazykové mutace vybraným osobám. Vytvoření ukrajinské jazykové mutace ke stávajícím stránkám Scholastika je v rámci podpory vzdělávání ZDARMA, provoz jazykové mutace 66 Kč bez DPH/měs. při platbě ročně.Created by © 2019 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek