logotyp
Login

Praktická stránka www stránek pro SŠ a VŠ

Praktická stránka www stránek pro SŠ a VŠ

Obsah webu by měl kombinovat nejen praktické informace, jako jsou kontakty a zaměření školy, ale i zajímavé školní akce a aktivity žáků, ideálně doplněné fotogalerií. Ukažte studentům na webu školy čím je vaše škola vyjímečná a liší se od ostatních. WWW stránky školy můžete doplnit i sekcí studenti sobě, kam budou moci umístit např. školní časopis.

Také můžete na školní stránky umístit skryté sekce, obsahující skripta a studijní materiály, termíny a výsledky zkoušek viditelné a přístupné pouze studentům. Pedagogové též mohou vzájemně sdílet data ve skryté sekci určené profesorům.

Zkuste to s námi a objednejte si www stránky školy pro její lepší zviditelnění. Pomocí služby Directmail navíc budete moci hromadně obesílat ředitele základních či středních škol, aby se vaše škola dostala do povědomí žáků v okamžiku, kdy se rozhodují o budoucím vzdělání. Direct mail je dobrou pomůckou i pro hromadné zasílání aktualit studentům i jejich rodičům.
Vyzkoušejte nás. Zde si můžete objednat nezávaznou demo verzi dotovaných stránek Scholastika pro školy s redakčním systémem, v ceně 320 Kč/ měsíčně bez DPH.

Zpět na hlavní výpis

WEBOVÉ STRÁNKY PRO SVOBODNOU SPRÁVUBoleslavská 1905/7
130 00 Praha 3 - Vinohrady
Tel. +420 246 033 276 - 7
E-mail: obchod@als.cz
Zastoupení - Středočeský kraj, Jihočeský Kraj, Jihomoravský kraj, Severní Čechy
Školní web, který splňuje:
- aktivní přístup
- přívětivost ovládání
- přístupnost webových stránek, responzivita
- cookies
- chytrý kalendář
- design podle Vašeho přání
- nízká cena
- omezení správy na vybrané sekce
- zaheslovaný přístup
- jazykové mutace
HOME weby, stránky pro školy, webové stránky pro zš, mš, web v ukrajinštině pro školy
Dotované www stránky pro školy s aktivním přístupem ke vzdělávání.
Projekt Scholastika umožňuje školám v ČR mít interaktivní webové stránky s redakčním systémem a on-line podporou za DOTOVANÉ ceny, navíc splňující  zákon 99/2019 Sb. o přístupnosti webových stránek pro zdravotně postižené a zobrazení na mobilech.


UKRAJINSKÁ jazyková mutace stránek školy
Možnost zřízení ukrajinské verze webu školy pro rodiče a žáky z Ukrajiny.  Stránky pro školy a školky v ukrajinštině. Zvolte si sekce k prezentaci v ukrajinštině (např. Aktuality, Formuláře, Povinně publikované informace, Studijní materiály). Snadné přepínání mezi českou a ukrajinskou verzí pomocí symbolu vlajky v záhlaví. Možnost zřídit oddělený přístup do redakčního systému ukrajinské jazykové mutace vybraným osobám. Vytvoření ukrajinské jazykové mutace ke stávajícím stránkám Scholastika je v rámci podpory vzdělávání ZDARMA, provoz jazykové mutace 66 Kč bez DPH/měs. při platbě ročně.Created by © 2019 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek