logotyp
Login

Váháte nad poptávkou nových www stránek pro školu? Máte špatné zkušenosti s provozovatelem Vašeho webu?

Váháte nad poptávkou nových www stránek pro školu? Máte špatné zkušenosti s provozovatelem Vašeho webu?

O nových www stránkách pro školu se nemusíte rozhodnout okamžitě. Dáme Vám čas. Abychom Vám usnadnili rozhodování, než podepíšete závaznou smlouvu na tvorbu stránek pro školy, vytvoříme Vám demo verzi zdarma.

Demo verze jsou www stránky pro školy bez grafického designu s obecnými ukázkovými texty. Zdarma Vám založíme přístupová hesla na ovládání redakčního systému www stránek pro školy, kterýkoli pedagog Vaší školy si bude moci zdarma vyzkoušet snadné vkládání textů, obrázků, i jiných souborů na školní stránky. Objednání demo verze školních stránek Vás nezavazuje k žádným smlouvám ani platbám.

Vyzkoušejte si školní stránky zdarma. Dáme Vaší škole dostatek času k vyzkoušení demo verze, aby si ovládání www stránek školy mohli vyzkoušet všichni pedagogové školy a na pedagogické radě dojít k závěru, čím je pro ně nový web přínosný. Malé školy mohou využít www stránek Scholastika mini za 250,-Kč měsíčně.

Zpět na hlavní výpis

Aktuality k začleňování ukrajinských dětí do škol a školek
Školy budou moci navýšit své kapacity kvůli dětem uprchlíků z Ukrajiny. Starat se o ně budou moci do konce letošního >>


Ukrajinská jazyková verze stránek školy / školky
Umožněte ukrajinským rodičům získat základní školní informace v ukrajinštině pomocí ukrajinské jazykové mutace školních >>


MODULY ZA ZVÝHODNĚNÉ CENY

Modul správa studentů

Využijte nabídku zvýhodněné ceny aktivačního poplatku ve výši 1650 Kč bez DPH.
WEBOVÉ STRÁNKY PRO SVOBODNOU SPRÁVUBoleslavská 1905/7
130 00 Praha 3 - Vinohrady
Tel. +420 246 033 276 - 7
E-mail: obchod@als.cz
Zastoupení - Středočeský kraj, Jihočeský Kraj, Jihomoravský kraj, Severní Čechy
Školní web, který splňuje:
- aktivní přístup
- přívětivost ovládání
- přístupnost webových stránek, responzivita
- cookies
- chytrý kalendář
- design podle Vašeho přání
- nízká cena
- omezení správy na vybrané sekce
- zaheslovaný přístup
- jazykové mutace
HOME weby, stránky pro školy, webové stránky pro zš, mš, web v ukrajinštině pro školy
Dotované www stránky pro školy s aktivním přístupem ke vzdělávání.
Projekt Scholastika umožňuje školám v ČR mít interaktivní webové stránky s redakčním systémem a on-line podporou za DOTOVANÉ ceny, navíc splňující  zákon 99/2019 Sb. o přístupnosti webových stránek pro zdravotně postižené a zobrazení na mobilech.


UKRAJINSKÁ jazyková mutace stránek školy
Možnost zřízení ukrajinské verze webu školy pro rodiče a žáky z Ukrajiny.  Stránky pro školy a školky v ukrajinštině. Zvolte si sekce k prezentaci v ukrajinštině (např. Aktuality, Formuláře, Povinně publikované informace, Studijní materiály). Snadné přepínání mezi českou a ukrajinskou verzí pomocí symbolu vlajky v záhlaví. Možnost zřídit oddělený přístup do redakčního systému ukrajinské jazykové mutace vybraným osobám. Vytvoření ukrajinské jazykové mutace ke stávajícím stránkám Scholastika je v rámci podpory vzdělávání ZDARMA, provoz jazykové mutace 66 Kč bez DPH/měs. při platbě ročně.Created by © 2019 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek