Login

Stránky pro střední a vysoké školy

WWW stránky pro střední a vysoké školy

WWW stránky pro střední a vysoké školy Přilákejte budoucí studenty poutavou www prezentací. Na www stránkách máte jedinečnou možnost zvýšit prestiž vaší školy. Nabídka škol je velká. Studenti často hledají co nejvíce informací o školách, aby si vybrali tu správnou. Kvalitní vzdělání je velmi důležité pro jejich budoucí život. Usnadněte studentům výběr a nasměrujte je na vaši školu tím, že jim poskytnete dostatek zajímavých informací o vaší škole na školním webu. Využijte školních www stránek a informujte studenty o všech oborech, které škola nabízí. Můžete připojit novinky a aktuality související s danými obory, informovat studenty o nových učebních osnovách a projektech, do nichž jsou studenti zapojeni v rámci výuky. Mnoho škol má podobné zaměření, ale způsob výuky a prestiž školy se může výrazně lišit. Pomocí www ...
Více informací

Praktická stránka www stránek pro SŠ a VŠ

Praktická stránka www stránek pro SŠ a VŠ Obsah webu by měl kombinovat nejen praktické informace, jako jsou kontakty a zaměření školy, ale i zajímavé školní akce a aktivity žáků, ideálně doplněné fotogalerií. Ukažte studentům na webu školy čím je vaše škola vyjímečná a liší se od ostatních. WWW stránky školy můžete doplnit i sekcí studenti sobě, kam budou moci umístit např. školní časopis. Také můžete na školní stránky umístit skryté sekce, obsahující skripta a studijní materiály, termíny a výsledky zkoušek viditelné a přístupné pouze studentům. Pedagogové též mohou vzájemně sdílet data ve skryté sekci určené profesorům. Zkuste to s námi a objednejte si www stránky školy pro její lepší zviditelnění. Pomocí služby ...
Více informací

Webové stránky školy – dejte studentům možnost, ať si pomáhají mezi sebou

Webové stránky školy – dejte studentům možnost, ať si pomáhají mezi sebou

Proč si zvolit www stránky pro vysoké školy s redakčním systémem Velký Web ? Dnes byste jen stěží hledali studenty vysokých škol, kteří nemají možnost pravidelně využívat internet. Internetové stránky školy proto mohou částečně nahradit školní nástěnky, kde se tísní informace a aktuální zprávy. Na přeplněné nástěnce studenti občas mohou přehlédnout klíčové informace k výuce. Internet se stal běžnou neodmyslitelnou součástí našich životů. S tím jak rostou nároky jeho uživatelů, vzrůstají i požadavky na funkce internetových stránek vysokých škol. Jděte s dobou a podpořte studenty s novými www stránkami pro vysoké školy.

Důležitou funkcí www stránek vysokých škol je možnost nastavení různých uživatelských práv ve správě www stránek školy tak, aby se mohl každý student podílet na tvorbě příslušných sekcí a být tím prospěšný ostatním studentům. Studijních materiálů je někdy nedostatek a studentům dá mnoho práce sehnat dokumenty ke zkouškám. Občas musejí i překládat cizojazyčné texty, což je časově náročné. Dejte jednotlivým studentům na www stránkách školy možnost sdílet studijní materiály. Studenti si s přispěním www stránek školy budou moci vzájemně pomáhat sdílením dokumentů a naučí se pracovat v týmu, což je v dnešní době velmi důležité pro jejich budoucí úspěch na trhu práce. Redakční systém Velký Web má k dispozici mnoho funkcí a modulů, které lze kombinovat. Internetové stránky lze sestavit na míru dle potřeb konkrétní školy.

Poptávka www stránek pro střední či vysokou školu

Jméno:
Adresa školy:*
Email:*
Telefon:*
Upřesňující poznámky:
Chci zkušební demo zdarma :
Souhlasím s využitím osobních údajů pro účely marketingu:

NOVÝ ZÁKON O PŘÍSTUPNOSTI - DŮLEŽITÉ !!!

Objednávka verze webu s podporou zákona o přístupnosti

Objednávka verze webu s podporou zákona o přístupnosti intenetových stránek a mobilních zařízení č. 99/2019 Sb

Přihlaste se k odběru novinek školám

obrázek

DOTOVANÉ STRÁNKY PRO ZŠ A SŠ:

Vyzkoušejte DEMO verzi www stránek pro školy zdarma

obrázek

MŠ - dotované stránky pro školky

Právě připravujeme - prosinec 2017 / leden 2018
- internetové stránky skolka-jablicko.cz
- tvorba razítek, tisky, loga
- tvorba vizitek a bannerů


Partnerské odkazy:

Překlady do němčiny

Potřebujete opravdu kvalitní překlady do němčiny? Nabízím své profesionální služby. Spolupracuji s německými rodilými mlučími - profesionálními překladateli. Na poptávku odpovídám zpravidla do 60. minut. Nabízím Vám individuální přístup a své zkušenosti.

HOME weby, stránky pro školy
Příhlášení k odběru novinek
Modul kalendářVYZKOUŠEJTE MODUL
i-KALENDÁŘ:

- ruční zadávání
- automtaické zobrazení událostí
- malý i velký vzhled
Internetové stránky s aktivním přístupem ke vzdělávání. Projekt Scholastika umožňuje školám v České republice mít interaktivní webové stránky s redakčním systémem a on-line podporou za DOTOVANÉ ceny, navíc splňující nový zákon 99/2019 Sb. o přístupnosti webových stránek pro zdravotně postižené a zobrazení na mobilech.

Created by © 2019 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek