Webové stránky pro školy s možností DEMO verze k vyzkoušení

Demo pro školy zdarma - vyzkoušejte si web než si objednáte www stránky

Demo verze stránek pro školy zdarma je připravena pro vaši školu již nyní. Nekupujte zajíce v pytli a vyzkoušejte si nový web školy dopředu, ať víte, do čeho jdete.

Pro základní i mateřské školy nabízíme mnoho výhod. Největším bonusem je program Scholastika, což je dotovaná verze www stránek. Objednejte si nezávazně demo zdarma a zkuste si snadné ovládání redakčního systému www stránek školy. Se scholastikou získáte mnoho slev na tvorbu i chod www stránek školy. K demu zdarma získáte automaticky přihlašovací přístup, stáváte se administrátorem webu s možností vkládat texty, obrázky či jiná data.

Jednoduchý redakční systém umožňuje vkládání dat mnoha uživatelům pod různým přístupovým heslem. Každý z uživatelů může přispět. Nechejte vyzkoušet demo zdarma co nejvíce uživatelům z řad pedagogů a zjistíte, že snadná ovladatelnost školních stránek s okamžitou možností aktualizace dat na školním webu si získá řadu z nich.

Stránky školy tak nemusí být dílem jednotlivce, ale celého týmu pedagogů.

Pro aktivaci DEMO verze školních stránek s redakčním systémem Velký Web nás kontaktujte

Kontaktní osoba:*
Název Vaší skoly:*
Telefon:*
Kontaktní email:*
Doplňující informace:
Chci si v demo verzi vyzkoušet modul pro hromadné nahrávání fotografií:
Souhlasím s využitím osobních údajů pro účely marketingu:

NOVÝ ZÁKON O PŘÍSTUPNOSTI - DŮLEŽITÉ !!!

Objednávka verze webu s podporou zákona o přístupnosti

Objednávka verze webu s podporou zákona o přístupnosti intenetových stránek a mobilních zařízení č. 99/2019 Sb

Modul kalendářVYZKOUŠEJTE MODUL
i-KALENDÁŘ:

- ruční zadávání
- automtaické zobrazení událostí
- malý i velký vzhled
Internetové stránky s aktivním přístupem ke vzdělávání. Projekt Scholastika umožňuje školám v České republice mít interaktivní webové stránky s redakčním systémem a on-line podporou za DOTOVANÉ ceny, navíc splňující novou směrnici zákona 99/2019 o přístupnosti webových stránek pro zdravotně postižené a zobrazení na mobilech.

Created by © 2019 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek