logotyp

Čtvrtletní akce a slevy

Ukrajinská jazyková verze stránek školy / školky

Ukrajinská jazyková verze stránek školy / školkyUmožněte ukrajinským rodičům získat základní školní informace v ukrajinštině pomocí ukrajinské jazykové mutace školních stránek, odděleně od stávajících položek menu vašich školních webových stránek a se zachováním přehlednosti. Zajistěte si tak hladší průběh při začleňování ukrajinských dětí do vzdělávání.

Za dotovaných podmínek získáte prakticky druhé www stránky se stejným grafickým designem ale s možností publikovat informace v ukrajinštině (k překladům můžete využít ukrajinské učitelky, google překladač či jiné webové překladače, ale i služby bezplatných překladů národního pedagogického institutu). Usnadněte ukrajinským rodičům komunikaci se školou a získávání informací o vzdělávání jejich dětí, pomocí ukrajinské jazykové mutace školního webu.

Využijte možnost za vyjímečně zvýhodněných podmínek zřízení ukrajinské verze webu školy pro rodiče a žáky z Ukrajiny.  Zvolte si sekce k prezentaci na stránkách pro školy v ukrajinštině (např. Aktuality, Formuláře, Povinně publikované informace, Studijní materiály). Snadné přepínání mezi českou a ukrajinskou verzí pomocí symbolu vlajky v záhlaví. Možnost zřídit oddělený přístup do redakčního systému ukrajinské jazykové mutace vybraným osobám. Vytvoření ukrajinské jazykové mutace ke stávajícím stránkám Scholastika je v rámci naší podpory vzdělávání ZDARMA, provoz jazykové mutace je v ceně 66,- Kč bez DPH/měs. při platbě 1x ročně.

Vytvoření zdarma zahrnuje spuštění jazykové verze se stávajícím designem, osazení přepínacími vlajkami a založení sekce Aktualit, Formulářů a Základních informací ke studiu a Kontaktů. Další sekce si můžete kdykoli dle potřeby do ukrajinské jazykové mutace doplňovat.
WEBOVÉ STRÁNKY PRO SVOBODNOU SPRÁVUBoleslavská 1905/7
130 00 Praha 3 - Vinohrady
Tel. +420 246 033 276 - 7
E-mail: obchod@als.cz
Zastoupení - Středočeský kraj, Jihočeský Kraj, Jihomoravský kraj, Severní Čechy
Školní web, který splňuje:
- aktivní přístup
- přívětivost ovládání
- přístupnost webových stránek, responzivita
- cookies
- chytrý kalendář
- design podle Vašeho přání
- nízká cena
- omezení správy na vybrané sekce
- zaheslovaný přístup
- jazykové mutace
HOME weby, stránky pro školy, webové stránky pro zš, mš, web v ukrajinštině pro školy
Dotované www stránky pro školy s aktivním přístupem ke vzdělávání.
Projekt Scholastika umožňuje školám v ČR mít interaktivní webové stránky s redakčním systémem a on-line podporou za DOTOVANÉ ceny, navíc splňující  zákon 99/2019 Sb. o přístupnosti webových stránek pro zdravotně postižené a zobrazení na mobilech.


UKRAJINSKÁ jazyková mutace stránek školy
Možnost zřízení ukrajinské verze webu školy pro rodiče a žáky z Ukrajiny.  Stránky pro školy a školky v ukrajinštině. Zvolte si sekce k prezentaci v ukrajinštině (např. Aktuality, Formuláře, Povinně publikované informace, Studijní materiály). Snadné přepínání mezi českou a ukrajinskou verzí pomocí symbolu vlajky v záhlaví. Možnost zřídit oddělený přístup do redakčního systému ukrajinské jazykové mutace vybraným osobám. Vytvoření ukrajinské jazykové mutace ke stávajícím stránkám Scholastika je v rámci podpory vzdělávání ZDARMA, provoz jazykové mutace 66 Kč bez DPH/měs. při platbě ročně.Created by © 2019 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek