Login

Úprava stránek s ohledem na Zák. č. 99/2019 Sb. o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací

Změny webů škol ohledem na zákon o přístupnosti internetových stránek pro mobily a hendikepované

Cena:
Správa a údržba verze mobilního zobrazení k variantě stránek Scholastika stojí 20 Kč/měs. bez DPH (platba 1x ročně). Vedení verze mobilního zobrazení pro školství doporučujeme a to s ohledem na zák. č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

Nutné jednorázové úpravy grafiky, pro verzi mobilního zobrazení, vyplývající se zákona, lze řešit v zásadě dvěma způsoby:

1) Úprava stávající grafiky stránek školy - 1500 Kč bez DPH jednorázově (doplnění webu o nové ovládací prvky potřebné pro mobilní zářízení, úprava vzhledu a rozložení při zobrazení webu na mobilech, bez nutnosti posouvání webu doprava na mobilních zařízeních).

nebo:

2) Jít cestou zcela nového grafického designu webu školy, a změnu nařízenou zákonem využít pro převléknutí designu školy do nového kabátu s tím, že nový design bude navržen již s podporou zobrazení pro nový zákon. Cena nového designu zvýhodněná pro stávající zákazníky z řad škol je 3500 Kč bez DPH jednorázově.

Dále pro Vás v rámci objednání úprav máme připravenu šablonu prohlášení o přístupnosti, kterou je třeba dle zákona konkretizovat pro potřeby vaší školy a umístíme vám ji na specifické místo na web dle zákona.

Jak postupovat dále:
Prosíme Vás o zvážení, kterou z variant preferujete, a vyplnění krátkého formuláře na našem webu zde:

Objednávka verze webu s podporou zákona o přístupnosti intenetových stránek a mobilních zařízení - zvolte variantu

Název ZŠ / MŠ:*
Adresa:*
Jméno a příjmení ředitele:*
Tel. číslo:*
E-mail:*
1) Mám zájem o verzi mobilního zobrazení a úpravu stávajícího designu webu Scholastika pro mob. zobrazení - 20 Kč/měs + 1500 Kč jednorázově bez DPH (stránky školy od nás):
2) Mám zájem o verzi mobilního zobrazení a zcela nový design webu Scholastika pro mob. zobrazení - 20 Kč/měs + 3500 Kč jednorázově bez DPH (stránky školy od nás):
3) Nový web Scholastika s verzí mob. zobr. dle zák. - Scholastika mini 220 Kč měs. či Scholastika Standard 320 Kč měs. (dále viz ceník) +20 Kč/měs. správa pro mobily + 3800 Kč jednor. design s verzí pro mob. , ceny bez DPH (web nemáte od nás):
Upřesnění, poznámka (pro variantu nového webu upřesněte adresu stávajících stránek):

Nový zákon č. 99/2019 o přístupnosti

Zákon o přístupnostiZákon o přístupnosti

NOVÝ ZÁKON O PŘÍSTUPNOSTI - DŮLEŽITÉ !!!

Objednávka verze webu s podporou zákona o přístupnosti

Objednávka verze webu s podporou zákona o přístupnosti intenetových stránek a mobilních zařízení č. 99/2019 Sb

Přihlaste se k odběru novinek školám

obrázek

DOTOVANÉ STRÁNKY PRO ZŠ A SŠ:

Vyzkoušejte DEMO verzi www stránek pro školy zdarma

obrázek

MŠ - dotované stránky pro školky

Právě připravujeme - prosinec 2017 / leden 2018
- internetové stránky skolka-jablicko.cz
- tvorba razítek, tisky, loga
- tvorba vizitek a bannerů


Partnerské odkazy:

Překlady do němčiny

Potřebujete opravdu kvalitní překlady do němčiny? Nabízím své profesionální služby. Spolupracuji s německými rodilými mlučími - profesionálními překladateli. Na poptávku odpovídám zpravidla do 60. minut. Nabízím Vám individuální přístup a své zkušenosti.

HOME weby, stránky pro školy
Příhlášení k odběru novinek
Modul kalendářVYZKOUŠEJTE MODUL
i-KALENDÁŘ:

- ruční zadávání
- automtaické zobrazení událostí
- malý i velký vzhled
Internetové stránky s aktivním přístupem ke vzdělávání. Projekt Scholastika umožňuje školám v České republice mít interaktivní webové stránky s redakčním systémem a on-line podporou za DOTOVANÉ ceny, navíc splňující nový zákon 99/2019 Sb. o přístupnosti webových stránek pro zdravotně postižené a zobrazení na mobilech.

Created by © 2019 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek