Výhody webových stránek pro školy s redakčním systémem

Jak fungují webové stránky pro školy a školky s redakčním systémem Velký Web?

Redakční systém je něco jako „ovládací centrum“ internetových stránek. Můžete sami určovat obsah a vzhled školních stránek, doplňovat důležité údaje, sdílet fotografie se studenty a jejich rodinami, nahrávat krátká videa a uveřejňovat novinky z chodu školy. Redakční prostředí funguje intuitivně a jednoduše – pokud si rozumíte s Internetem, rozumíte si i s Velkým Webem!

Tradice, řešení a originalita u ALS - Euro, s.r.o.

To vše najdete u nás. S internetovými stránkami máme dlouholeté zkušenosti, přišli jsme s unikátním nápadem, jak zjednodušit komunikaci mezi rodiči a školou. Redakční systém je dlouhodobě vyvíjen a zlepšován programovacím týmem firmy ALS-Euro, s.r.o. Je plnohodnotným správcem obsahu internetových stránek, na rozdíl od řešení stránek zadarmo automaticky obsahuje plnou technickou podporu z naší strany, propracovanou nápovědu a řadu podpůrných projektů pro Vaše školní stránky.

Bezpečnost žáků a studentů především

Veškeré informace na školním webu jsou z naší strany pravidelně zálohovány – mohou být kdykoliv obnoveny. Ale myslíme i na bezpeční žáků a studentů - lze přidělit zvláštní přístupová jména a hesla jednotlivým rodičům do fotogalerií a podstránek tak, aby důležité a citlivé údaje školních stránek zůstaly náhodným návštěvníkům skryty.

Zvýhodněná cena pro školy - dotujeme školy

Cena dotované varianty školního webu Scholastika je 320,- Kč / měs. bez DPH při platbě 1x ročně. S verzí web stránek pro školy Scholastika navíc ušetříte platbu za webhosting. Poutavé grafické zpracování standardního vzhledu stránek získáte od profesionálního grafika za jednorázovou částku 3800,- Kč bez DPH.

Prezentujte Vaši školu interaktivně !

akce-objednat-3

NOVÝ ZÁKON O PŘÍSTUPNOSTI - DŮLEŽITÉ !!!

Objednávka verze webu s podporou zákona o přístupnosti

Objednávka verze webu s podporou zákona o přístupnosti intenetových stránek a mobilních zařízení č. 99/2019 Sb

Modul kalendářVYZKOUŠEJTE MODUL
i-KALENDÁŘ:

- ruční zadávání
- automtaické zobrazení událostí
- malý i velký vzhled
Internetové stránky s aktivním přístupem ke vzdělávání. Projekt Scholastika umožňuje školám v České republice mít interaktivní webové stránky s redakčním systémem a on-line podporou za DOTOVANÉ ceny, navíc splňující novou směrnici zákona 99/2019 o přístupnosti webových stránek pro zdravotně postižené a zobrazení na mobilech.

Created by © 2019 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek