Partnerské odkazy

upravit
www.stranky-proskolky.cz/ - tvorba webů pro mateřské školy

www.eshop-secondhand.cz/ - stránky pro eshopy a secondhandy

zdarmaprodeti.topstranky.cz/ - pohádky, omalovánky a vystřihovánky pro děti, zdarma ke stažení

Výuka angličtiny pro všechny se slevou

Výuka angličtiny přehledně na jednom místě? Už nemusíte hledat! Kurzy angličtiny pro všechny pokročilosti naleznete na Slevykurzu.cz.

Jazykové kurzy angličtina Praha na jednom místě

Hledejte jazykové kurzy angličtina Praha na jednom místě. Kurzy pro každou úroveň přímo ve vašem městě naleznete na Slevykurzu.cz. Široká nabídka kurzů angličtiny a dalších jazyků je pro vás každý den aktualizována a stačí si vybrat ten pravý kurz pro vás!

Překlady polštiny

Potřebujete kvalitní a rychlé překlady polštiny? Vybírejte pečlivě ideální překladatele či agenturu se zaměřením právě na překlady polštiny. Vhodnou specializací si zajistíte kvalitní a spolehlivý překlad.

Překlady italština

Zadejte heslo překlady italština a vyberte si toho pravého překladatele nebo překladatelskou agenturu v Registru překladatelských firem podle kladných referencí, ceny nebo snadné dostupnosti ve vašem městě.

Překlady němčina

Vyberte si překladatele pro překlady němčina podle vlastních představ. V Registru překladatelů si vybírejte ze širokého seznamu! Svého překladatele najdete podle referencí, ceny, flexibility.

Překlady angličtina

Zadejte heslo překlady angličtina a najděte vše na jednom místě! Registr překladatelů je portál, kde na jednom místě naleznete zkušené překladatele, jejich hodnocení od zákazníků. Vyberte si podle toho, který vám bude vyhovovat nejvíce!

Překlady španělštiny

Potřebujete kvalitní a rychlé překlady španělštiny? Vybírejte pečlivě ideální překladatele či agenturu se zaměřením právě na překlady španělštiny. Vhodnou specializací si zajistíte kvalitní a spolehlivý překlad.

Profesionální překladatel

Překladatel vám přeloží písemný projev s velkou pečlivostí. Jednotliví překladatelé se mohou specializovat na určitý druh překladu, je tedy dobrá počáteční konzultace před samotným zadáním překladu.

Tlumočení pro všechny

Tlumočení není vhodné pro každého. Výběrem vhodného tlumočníka pro svoji akci, přednášku, konferenci a další události usnadníte celý průběh akce a profesionalitu. Hledejte tlumočníky v Registru překladatelů a tlumočníků.

Kurzy angličtiny na jednom místě

Hledejte kurzy angličtiny na Slevykurzu.cz. Už nemusíte pozorovat nabídky jednotlivých jazykových škol a vyberte si ten pravý pro sebe pohodlně a s výraznou slevou.

Autoškoly se slevou

Kde naleznete autoškoly na jednom místě? Navíc s výraznou slevou právě pro vás? Hledejte na Slevykurzu.cz, kde si vyberete ze široké nabídky kurzů autoškol ve vašem městě.

Půlroční kurz španělštiny

Vylepšete svoje jazykové znalosti a studujte španělštinu v dlouhodobém kurzu. Půlroční kurz španělštiny a dalších jazyků zakoupíte na Slevykurzu.cz. Nabídka je pravidelně aktualizována a kurzy zakoupíte vždy se slevou

Řidičské průkazy Praha

Hledáš kde bys udělal řidičák a všude mají plno? Hledej na Slevykurzu.cz a najdi řidičské průkazy Praha na jednom místě! Ověřené autoškoly nabízejí svá poslední místa se SLEVOU!

Hromadné nahrávání fotogalerií – převrat ve správě školních fotoalb
Modul hromadného nahrávaní fotografií ocení učitelé i rodiče. O co se >>

MODULY ZA ZVÝHODNĚNÉ CENY

Administrovatelný flash banner

Využijte akční nabídku slevy na modul Flash Banner do stránek. Aktivační poplatek 500Kč.

Modul správa studentů

Využijte nabídku zvýhodněné ceny aktivačního poplatku ve výši 1500 Kč bez DPH.

Directmail

Využijte zvýhodněné nabídky skvělého nástroje na obesílání rodičů, modulu Directmail.