Webové stránky pro školy s možností DEMO verze k vyzkoušení

Demo pro školy zdarma - vyzkoušejte si web než si objednáte www stránky

Demo verze stránek pro školy zdarma je připravena pro vaši školu již nyní. Nekupujte zajíce v pytli a vyzkoušejte si nový web školy dopředu, ať víte, do čeho jdete.

Pro základní i mateřské školy nabízíme mnoho výhod. Největším bonusem je program Scholastika, což je dotovaná verze www stránek. Objednejte si nezávazně demo zdarma a zkuste si snadné ovládání redakčního systému www stránek školy. Se scholastikou získáte mnoho slev na tvorbu i chod www stránek školy. K demu zdarma získáte automaticky přihlašovací přístup, stáváte se administrátorem webu s možností vkládat texty, obrázky či jiná data.

Jednoduchý redakční systém umožňuje vkládání dat mnoha uživatelům pod různým přístupovým heslem. Každý z uživatelů může přispět. Nechejte vyzkoušet demo zdarma co nejvíce uživatelům z řad pedagogů a zjistíte, že snadná ovladatelnost školních stránek s okamžitou možností aktualizace dat na školním webu si získá řadu z nich.

Stránky školy tak nemusí být dílem jednotlivce, ale celého týmu pedagogů.

Pro aktivaci DEMO verze školních stránek s redakčním systémem Velký Web nás kontaktujte

Kontaktní osoba:*
Název Vaší skoly:*
Telefon:*
Kontaktní email:*
Doplňující informace:
Chci si v demo verzi vyzkoušet modul pro hromadné nahrávání fotografií:

Hromadné nahrávání fotogalerií – převrat ve správě školních fotoalb
Modul hromadného nahrávaní fotografií ocení učitelé i rodiče. O co se >>

MODULY ZA ZVÝHODNĚNÉ CENY

Administrovatelný flash banner

Využijte akční nabídku slevy na modul Flash Banner do stránek. Aktivační poplatek 500Kč.

Modul správa studentů

Využijte nabídku zvýhodněné ceny aktivačního poplatku ve výši 1500 Kč bez DPH.

Directmail

Využijte zvýhodněné nabídky skvělého nástroje na obesílání rodičů, modulu Directmail.