Váháte nad poptávkou nových www stránek pro školu? Máte špatné zkušenosti s provozovatelem Vašeho webu?

O nových www stránkách pro školu se nemusíte rozhodnout okamžitě. Dáme Vám čas. Abychom Vám usnadnili rozhodování, než podepíšete závaznou smlouvu na tvorbu stránek pro školy, vytvoříme Vám demo verzi zdarma.

Demo verze jsou www stránky pro školy bez grafického designu s obecnými ukázkovými texty. Zdarma Vám založíme přístupová hesla na ovládání redakčního systému www stránek pro školy, kterýkoli pedagog Vaší školy si bude moci zdarma vyzkoušet snadné vkládání textů, obrázků, i jiných souborů na školní stránky. Objednání demo verze školních stránek Vás nezavazuje k žádným smlouvám ani platbám.

Vyzkoušejte si školní stránky zdarma. Dáme Vaší škole dostatek času k vyzkoušení demo verze, aby si ovládání www stránek školy mohli vyzkoušet všichni pedagogové školy a na pedagogické radě dojít k závěru, čím je pro ně nový web přínosný. Malé školy mohou využít www stránek Scholastika mini za 220,-Kč měsíčně.