Stránky pro školy s jednoduchým ovládáním

Příklady interaktivního využití školních webových stránek s redakčním systémem Velký Web

Jak se přihlásím do administrace, abych si mohl měnit texty na stránkách?

Redakční systém jsme přizpůsobili náročným požadavkům na jednoduché a spolehlivé ovládání. Přihlášení do systému je chráněno hned třikrát:

• přihlašovacím jménem
  • přihlašovacím heslem
  • přihlašovací URL

Přihlašovací URL je velice specifická a unikátní adresa, po jejímž zadání do internetového prohlížeče se Vám zobrazí políčka pro vložení přihlašovacího jména a hesla. Chráníme tak Vaše stránky před neautorizovaným pokusem o přihlášení. Systém lze nastavit také tak, aby přijímal přihlášení od určitých uživatelů (rodičů) na běžné stránce – například pro prohlížení fotogalerií a procházení interních dokumentů, a správcovské přihlášení na přihlašovací URL – správce má možnost měnit obsah internetových stran.

Navigace a správa obsahu stránek pro školy

Redakční systém je přehledně rozdělen v menu. Můžete založit nový článek, upravovat stávající text, nahrát nové fotografie, staré mazat, publikovat nové dokumenty v .doc, .xls, .pdf a ve spoustě dalších formátů.

Ergonomické ukládání změn školního webu

Každé změny je potřeba uložit, k čemuž je náš systém plně připraven. Ergonomie užívání je zpříjemněna strategickým rozmístěním tlačítka pro uložení. Není možné projít stránku, udělat změny a nevšimnout si jej. Již nikdy nepřijdete o své neuložené texty na školním webu a ušetříte spoustu času.

akce-objednat-3